,

ŞİRKETİMİZ

Şirketimizin dürüstlük ve karşılıklı güven anlayışlı temelleri 1968 yılında Mehmet Reşat Kaleli tarafından Bursa’da atılmıştır. Firmamız, 2005 yılında 3.kuşak olarak unvanını “Mehmet Hakan Kaleli Tekstil Gıda İnşaat San.ve Tic. Ltd. Şti.” güncelleyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Beyzade markası ile zeytinyağı üretimi ve ihracatı gerçekleştiren firmamız, yerel ve uluslararası alanlarda birçok prestijli fuar ve organizasyonlarda ürünlerini tanıtmaktadır. Başlıca ihracatımız Çin, Amerika Birleşik Devletleri, İran, Rusya ve İngiltere olmak üzere, dünyanın dört bir yanına üstün kalite ödüllü zeytinyağlarımızı ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

ISO 22000 Kalite Sertifikası, Helal Sertifikası, Amerika Birleşik Devletleri için FDA, Organik Sertifikaları (Türkiye, ABD, Avrupa Birliği) vs. belgelerine sahip olan firmamız Beyzade markası ile bünyemizde bulunan ürün yelpazesinin yanı sıra müşterilerimize fayda sağlayabilmek adına uzman kadromuzla ürün ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi ve sorunlarınızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla.
Vizyonumuz

Gıda sektöründe, özellikle zeytinyağında dünyanın en iyi bilinen markası olmak.

Misyonumuz

Misyonumuz, temel değerlerimizden ödün vermeden dış ticarette etkin ve müşteri odaklı çalışmalarımızla güvenilir ismimiz doğrultusunda en kaliteli ürünleri sunmaktır.

Temel Değerlerimiz

Dürüstlük ve Adalet

Müşteri memnuniyeti

Yenilikçilik

Takım Çalışması

Liderlik

Verimlilik

Gizlilik