Bursa 2. Gıda Fuarı

Bursa'da 2. si düzenlenen gıda fuarında standımızı dolduran ünlü aşçılar ve her zamanki gibi bizi yalnız bırakmayan değerli müşterilerimiz.

BTSO VE GIDA URGE KÜMELENMESİ ALIM HEYETİ

Bursa Ticaret Odası ve Bursa’da gıda üreticilerinin bir arada bulunduğu, Ekonomi Bakanlığının desteklediği, ismi Bursa Food Point olarak Bursa’nın lezzetlerini dünyaya tanıtımını ve Bursa ürünlerinin ihracatı için özel alıcıların ülkemize getirilerek buluşmanın sağlandığı alım heyetlerinde 3 kez Türk zeytinyağlarının tanıtımı için Beyzade markası ile yerimizi aldık.

SIAL PARIS 2016

Fransa’nın Paris şehrinde 2 yılda bir düzenlenen profesyonel alıcıların ziyaret ettiği, dünyanın en yeni ve farklı ürünlerin sergilendiği dünyanın prestijli fuarları arasında yer alan bu fuarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için 2. Kez yerimizi aldık.

WORLDFOOD İSTANBUL 2016

İstanbul’da gerçekleşen Türkiye’nin en büyük gıda fuarları arasında yer alan ve birçok ülkeden ziyaretçi alan bu fuarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için yerimizi aldık.

SIAL MIDDLE EAST 2012

Abu Dhabi’de düzenlenen fuarda Türk zeytinyağlarının tanıtımını gerçekleştirmek için Beyzade zeytinyağları olarak yerimizi aldık.

FANCY FOOD SUMMER 2016

Amerika’nın New York kentinde gerçekleşen Dünya’nın prestijli gıda fuarlarında arasında yer alan Fancy Food fuarında ülkemizi temsilen ve Türk zeytinyağlarını tattırmak için 2.kez yerimizi aldık.

IRAN FOOD + HOSPITALITY 2016

İran’nın Tahran kentinde gerçekleşen İran’ın en büyük gıda fuarında ülkemizi temsilen ve Türk zeytinyağlarını tattırmak için yerimizi aldık

FOODEX JAPAN 2016

Japonya’nın Tokyo kentinde gerçekleşen Japonya’nın en büyük gıda fuarlarında ülkemizi temsilen ve Türk zeytinyağlarını Japonlara tattırmak için yerimizi aldık.

CHINA IMPORT & EXPORT FAIR

Çin’in en büyük fuarı olan ve dünyanın en büyük 3 fuarı içerisinde bulunan 150 000 den fazla ürünün sergilendiği ve 203 farklı ülkeden profesyonel alıcıların ziyaret ettiği bu fuarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için 3 yıl üst üste yerimizi aldık.

ANUGA 2015

Almanya’nın Köln şehrinde 2 yılda bir düzenlenen 165 000 den fazla profesyonel alıcıların ziyaret ettiği ve 7500 stant alanında farklı ürünlerin sergilendiği dünyanın prestijli fuarları arasında yer alan bu fuarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için yerimizi aldık.

SIAL PARIS 2014

Fransa’nın Paris şehrinde 2 yılda bir düzenlenen profesyonel alıcıların ziyaret ettiği, dünyanın en yeni ve farklı ürünlerin sergilendiği dünyanın prestijli fuarları arasında yer alan bu fuarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için yerimizi aldık.

FANCY FOOD SUMMER 2015

Amerika’nın New York kentinde gerçekleşen Dünya’nın prestijli gıda fuarlarında arasında yer alan Fancy Food fuarında ülkemizi temsilen ve Türk zeytinyağlarını tattırmak için yerimizi aldık.

CHINA (GUANGZHOU) INTERNATIONAL EDIBLE OIL & OLIVE OIL EX.2015

Çin’in Guangzhou kentinde gerçekleşen zeytinyağı ve yenilebilir yağlar üzerine ihtisas fuarı olan IOE CHINA fuarında ülkemizi temsilen ve Türk zeytinyağlarını tattırmak için yerimizi aldık. Bu fuarda girdiğimiz zeytinyağı yarışmasında üstün kalite ödülümüzle beraber gurur verici bir tablo ile tanıtımımızı gerçekleştirdik.

ANUFOOD EURASIA 2015

İstanbul’da Anuga alt yapısıyla gerçekleşen Türkiye’nin en büyük gıda fuarları arasında yer alan ve birçok ülkeden ziyaretçi alan bu fuarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için yerimizi aldık.